כלכלה נבונה בטלגרם

בערוץ הטלגרם של כלכלה נבונה תמצאו מגוון כלים, מדריכים וטיפים שיעזרו לכם לנהל את עצמכם מבחינה כלכלית ואחראית.

אני מפרסם שם כמעט כל יום - קישורים למקומות שאפשר ללמוד מהם, בלוגים, מחשבונים, מסמכים כלכליים, זכויות, טיפים לחיסכון, קניות וצרכנות, מידע מתעדכן ומושגים שחשוב לדעת.

אני משתדל לא לפרסם מידע מיותר אלא רק דברים שאתם יכולים ליישם (אם תחליטו להשתמש בו).

  • ערוץ טלגרם כלכלה נבונה

בקבוצת הטלגרם של כלכלה נבונה תקבלו את כל מה שקורה בערוץ, ובנוסף ניתן להתייעץ ולשאול שאלות בנושאים כלכליים, לבקש עזרה או הפניות לאנשי מקצוע.

  • קבוצת טלגרם כלכלה נבונה

בקבוצת הטלגרם לבעלי עסקים תקבלו טיפים ועצות, קורסים ומדריכים, המלצות לבעלי עסקים וספרים מעניינים, נתונים, קישורים להגדלת הכנסות, איך נכון לשווק ולנהל עסק. אפשר להתייעץ בקבוצה ולשאול שאלות. הקבוצה נועדה ללמידה והתפתחות כבעלי עסק עצמאים, ואינה ערוץ שיווק לכל בעל עסק שרוצה פרסום בחינם.

  • קבוצת טלגרם לבעלי עסקים

אזהרה: התכנים באתר מוצגים למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. אינני בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כהגדרתם בחוק. אין לראות בתכני האתר בבחינת ייעוץ מקצועי כאמור, ובכלל זה שידול, שיווק או המלצה לביצוע או אי-ביצוע של פעולה כלשהי בניירות ערך. המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כן חובה להיוועץ באיש מקצוע בטרם ייעשה בו שימוש. בעלי האתר לא ישאו באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בתכנים. גלישתך באתר מהווה הסכמה מפורשת להסרת אחריות משפטית ולתנאי השימוש

אין אנו ערבים לנכונות המידע ועדכניותו ולכל תוצאה שתיגרם עקב שימוש במידע זה. אין לראות במידע כל המלצה לביצוע פעולה.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי "עוגיות" (cookies). המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. לתקנון המלא לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות לרונן סימיאן. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב |  בניית אתר: סטודיו קורלי