הגברת מודעות פיננסית

חלק מהכישורים הנדרשים מאיתנו הם כישורים של אוריינות פיננסית (מושגים מעולם הכלכלה) וניהול כלכלי.

כלכלה בסיסית היא קריטית - הכרת האפשרויות שלנו והבנה בסיסית של מושגים, פעולות אפשריות והמשמעות ארוכת הטווח.


כדי ללמוד את הכישורים האלה עליכם להשקיע זמן. זה לא מובן מאליו וחייבים ללמוד את השפה הפיננסית שכולם מדברים, את המשמעויות של הפעולות שלנו והכי חשוב - כמה זה עולה לנו?

חשוב להשיג מידע מהימן - כזה שאתם יכולים לסמוך עליו, וצריך לדעת לשתף פעולה עם האנשים הנכונים, ללמד את הנוער חינוך פיננסי ולדאוג לדור העתיד. זה לא כזה מפחיד כמו שרבים מהאנשים חושבים, ולפעמים זה מעורר סקרנות ולקיחת אחריות.

"אם אתם לא יכולים להסביר את החומר החומר בפשטות, סימן שאתם לא מבינים אותו"


מתחילים מדברים פשוטים: כמה כסף אני מכניס בחודש, וכמה אני מוציא? מהי דרך התשלום הכי טובה עבורי? איך אפשר להוזיל עלויות? לחסוך? לאט לאט מייצרים ארגז כלים בסיסי שיוכל לעזור לנו לנהל את הכסף שלנו טוב יותר. איך לנהל חשבון בנק, איך לנהל את הכלכלה האישית שלנו כדי לחיות כמו שמתאים לנו!

לעשות דברים שאנחנו אוהבים - לבלות עם המשפחה, לטייל, לאכול במסעדות וכדומה - כל אלה מתאפשרים אם יש לנו מספיק כסף עבורם.

בהמשך יתבהר לכם לאן אתם רוצים להגיע - מה השאיפות שלכם לעתיד, ותוכלו לבנות תכנית שתביא אתכם לשם.אזהרה: התכנים באתר מוצגים למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. אינני בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כהגדרתם בחוק. אין לראות בתכני האתר בבחינת ייעוץ מקצועי כאמור, ובכלל זה שידול, שיווק או המלצה לביצוע או אי-ביצוע של פעולה כלשהי בניירות ערך. המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כן חובה להיוועץ באיש מקצוע בטרם ייעשה בו שימוש. בעלי האתר לא ישאו באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בתכנים. גלישתך באתר מהווה הסכמה מפורשת להסרת אחריות משפטית ולתנאי השימוש

אין אנו ערבים לנכונות המידע ועדכניותו ולכל תוצאה שתיגרם עקב שימוש במידע זה. אין לראות במידע כל המלצה לביצוע פעולה.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי "עוגיות" (cookies). המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. לתקנון המלא לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות לרונן סימיאן. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב |  בניית אתר: סטודיו קורלי