"אין לי כסף לשלם עבור הדרכה לכלכלה נבונה"


לפעמים יוצרים איתי קשר לגבי הדרכה - הכל נראה מצוין והם רוצים לשפר את מצבם הכלכלי, אבל המחיר יקר עבורם ואין להם כסף לזה.

אז קודם כל, להמון בתים בארץ אין כסף להוצאות מיותרות, אבל החלק שבאמת חשוב (אבל ממש!) הוא "אין לי כסף" ברמה המנטלית. ולמה אני מתכוון?

כאשר אתם עושים עסקה כלשהי, קונים מוצר או שירות, עליכם לשאול את עצמכם 'האם זה משתלם?', ולא 'האם זה יקר?'. ההבדל המהותי כאן הוא שלא משנה מה המחיר - אתם יכולים להרוויח משהו ששווה לכם.


במקרה שלי, השירות שאני נותן עוזר לכם לעשות סדר שאתם לא יכולים לעשות לבד, משהו שגרם לכם להגיע ולקרוא את הפוסט הזה, מצב כלכלי ירוד שרוצים לשפר וכדומה.

אם אתם צריכים עזה כי אתם לא מצליחים לעשות את זה לבד, אז זה לגמרי שווה את הכסף שלכם. בנוסף, מה שאני מלמד נשאר איתכם לכל החיים, ואולי אף יחלחל לדור העתיד שלכם, ובטווח הארוך אתם תרוויחו הרבה יותר ממה שאתם מוציאים עכשיו. עוד כמה חודשים תראו שהסכום הזה לא גדול כמו שחשבתם.

אז כמה שווה לכם להשקיע בעתיד שלכם? במצב הנפשי שנגרם מחרדה כלכלית? בכל פעם שאתם אומרים לילדים שלכם 'לא' רק בגלל כסף?

יש המון יתרונות למה שאתם יכולים לקבל מהמפגשים בנינו, שלדעתי הצנועה (והנייטרלית לחלוטין) שווה הרבה יותר מכסף.

אני כאן כדי לעזור לכם להבין שהכסף ש'אין לכם' כן נמצא אצלכם, ורק צריך לעשות סדר והחלטות נכונות כדי להשקיע אותו בצורה נבונה.

"הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים. הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו"


אם אתם רוצים לשמוע עוד, דברו איתי, וננסה להגיע להחלטה הנכונה עבורכם, על כל המשמעויות הנובעות מכך. וגם אם קשה לכם להוציא את הכסף עכשיו, תראו שזה שווה כל שקל בעתיד.


אם אין לכם כסף להוציא עכשיו, אתם חושבים שזה יהיה קל יותר בהמשך? אם אתם במסלול כלכלי לא נכון, ולא יודעים איך לצאת ממנו, אז צריך לפעול כמה שיותר מהר.

ולא, חופש כלכלי זה לא לקנות עוד מוצרים ועוד חפצים, המשמעות של זה היא הרבה יותר עמוקה, כוללת הנאה שבשליטה על חייכם, אחריות אישית לעמוד בתקציב שנועד להביא את המשפחה שלכם למטרות שאתם מציבים, הצבת גבולות נכונה, ותקשורת בין-אישית ברמה הגבוהה ביותר.
הצטרפו לקבוצת הטלגרם

אזהרה: התכנים באתר מוצגים למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. אינני בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כהגדרתם בחוק. אין לראות בתכני האתר בבחינת ייעוץ מקצועי כאמור, ובכלל זה שידול, שיווק או המלצה לביצוע או אי-ביצוע של פעולה כלשהי בניירות ערך. המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כן חובה להיוועץ באיש מקצוע בטרם ייעשה בו שימוש. בעלי האתר לא ישאו באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בתכנים. גלישתך באתר מהווה הסכמה מפורשת להסרת אחריות משפטית ולתנאי השימוש

אין אנו ערבים לנכונות המידע ועדכניותו ולכל תוצאה שתיגרם עקב שימוש במידע זה. אין לראות במידע כל המלצה לביצוע פעולה.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי "עוגיות" (cookies). המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. לתקנון המלא לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות לרונן סימיאן. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב |  בניית אתר: סטודיו קורלי