העברה מחזורית בבנק (הוראת קבע)

אלון הדביבון הוא גאון, יש לו חשיבה עם המון היגיון, והוא עוזר לי להכיר דברים חדשים כל הזמן כדי שאוכל להפיץ את הבשורה אליכם. והפעם - העברה מחזורית (הוראת קבע) דרך הבנק ולא דרך חברת כרטיס האשראי.גם אני הופתעתי שקיים דבר כזה בכלל אבל מסתבר שכן ושזה די נוח, במיוחד עבורי - שאני בעל עסק ומקבל תשלומים מלקוחות. במקום לשלם לחברת האשראי עמלות על שימוש במערכת הסליקה שלהם, אני מבקש שיעשו לי העברה בנקאית מחזורית.


זו העברה בנקאית שקורית כל חודש באופן אוטומטי. השולח מגדיר מראש כמה כסף לשלוח בכל חודש ולמשך כמה זמן, יחד עם הערות צד כמו למי הכסף מיועד ועבור מה. זה פשוט ונוח וחוסך זמן.


אלון (הדביבון, כן?) הוא בעל עסק ומשלם עמלות סליקה לחברות כרטיסי האשראי עבור הוראת קבע. אבל במצב של העברה מחזורית הוא הסכים לתת הנחה כי זה כמו מזומן, מצב של win-win (חוץ מחברת האשראי שלא תרוויח עמלות).


אם גם אתם רוצים להיות דביבונים ולהשתמש באפשרות הזאת, תבדקו שזה מתאים לכם מכיוון שיש הגבלה על הסכום שאפשר להעביר (אני לא זוכר כמה בדיוק אבל אם זו הגבלה של משהו כמו 20k בכל העברה, זה יכול מתאים לרוב הדביבונים).לסיום

אם לא אהבתם את הטיפים של אלון הדביבון - דברו איתי ואעביר לו את דעתכם.

ואם כן אהבתם - פרגנו לו.

חוץ מזה, תצטרפו לקבוצת הפייסבוק - לומדים שם המון.


ערכה בחינם | יצירת קשר | פייסבוק | טלגרם

אזהרה: התכנים באתר מוצגים למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. אינני בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כהגדרתם בחוק. אין לראות בתכני האתר בבחינת ייעוץ מקצועי כאמור, ובכלל זה שידול, שיווק או המלצה לביצוע או אי-ביצוע של פעולה כלשהי בניירות ערך. המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כן חובה להיוועץ באיש מקצוע בטרם ייעשה בו שימוש. בעלי האתר לא ישאו באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בתכנים. גלישתך באתר מהווה הסכמה מפורשת להסרת אחריות משפטית ולתנאי השימוש

אין אנו ערבים לנכונות המידע ועדכניותו ולכל תוצאה שתיגרם עקב שימוש במידע זה. אין לראות במידע כל המלצה לביצוע פעולה.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי "עוגיות" (cookies). המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. לתקנון המלא לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות לרונן סימיאן. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב |  בניית אתר: סטודיו קורלי